DSC01422

Firma GUMiPLAST istnieje od 1982 roku a od ponad 20 lat exportujemy i importujemy towary na rynek europejski. Obecnie współpracujemy z firmami z Niemiec, Francji i Holandii ale nie zamykamy się na oferty z innych krajów. Poprzez ciągły i systematyczny rozwój z każdym rokiem poszerzamy swoje możliwości produkcyjne, a także pozyskujemy grono nowych, zadowolonych klientów.

Głównym nurtem działalności naszej firmy jest kompleksowa obsługa w zakresie  obróbki skrawaniem tworzyw sztucznych, metali żelaznych, kolorowych, aluminium oraz stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Nowoczesny park obrabiarek CNC oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam produkować detale zarówno z tworzyw sztucznych jak i metali. Zapewniamy przy tym najwyższą jakość wykonania. Wykonujemy wszelkie operacje z zakresu obróbki skrawaniem: toczenie, frezowanie, dłutowanie, wiercenie, szlifowanie. Prowadzimy doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów z tworzyw sztucznych jak i stali. Wykonujemy produkcję seryjną oraz krótkie zlecenia promocyjne.

Oferujemy również tworzywa konstrukcyjne wysokiej jakości w postaci półwyrobów: płyt folii, prętów, tulei, profili oraz jako gotowe elementy konstrukcyjne wykonane w procesie obróbki skrawaniem. Służymy pomocą przy doborze rodzaju materiału w trakcie opracowywania projektu.

Nasze magazyny i hale produkcyjne zajmują łącznie 2.800 m2. Technologia magazynowania, własny transport i współpraca z godnymi zaufania spedytorami pozwalają na szybką i terminową realizację zamówień spełniając indywidualne życzenia naszych klientów.

1 (2)
Jesteśmy firmą szybko reagującą na wszystkie propozycje klienta i bardzo elastycznie podchodzimy do negocjacji. Na pierwszy miejscu stawiamy specyficzne wymagania klientów. Nasi doradcy techniczni dysponują ugruntowana wiedzą technologiczną i chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie.